Kontakt

För felanmälan och intresseanmälan hänvisar vi dig vänligen till respektive formulär.

Telefon
0150-557 50

Fax
0150-335 89

JOUR-nummer
010-585 80 10

Jouren ringer du när kontoret är stängt och du upptäcker ett akut och allvarligt fel som under inga omständigheter kan vänta till nästa vardag. T.ex. vatten som sprutar från någon koppling, helstopp i avlopp och toalett samt delar av eller hela lägenheten som är strömlös.

Besöksadress
Floragatan 9, 641 33 Katrineholm

Postadress
Box 337, 641 23 Katrineholm

Organisationsnummer
556347-6398

Öppettider
Måndag-torsdag: 08:00-16:30 (lunchstängt mellan 12:00-13:00)
Fredag: 08:00-14:00 (lunchstängt mellan 12:00-13:00)


Rune Tegelstaden
VD, projektledning, kalkyl & inköp
rune@tegelstaden.se

Mats Tegelstaden
v VD, Projektledare, kalkyl och inköp
mats@tegelstaden.se

Annika Tegelstaden
Ekonomi, Chatrine Fastigheter AB & Fastighets AB Ansia
annika@tegelstaden.se

Marcus Gerdåker
Projektledare, inköp
marcus@tegelstaden.se

Patrik Karlsson
Projektledare, inköp
parre@tegelstaden.se

Manfred Östergren
Projektledare,  inköp
manfred@tegelstaden.se

Jackie Vu
Fastighetschef
jackie@tegelstaden.se

Jonas Corneliusson
Arbetsledare, fastighet & service
jonas@tegelstaden.se

Patrik Berglind
Fastigheter & service
patrik@tegelstaden.se

Peter Rönnbäck
Fastighet & service
peter.r@tegelstaden.se

Jennie Karlsson
Administration & ekonomi
jennie@tegelstaden.se

Ann-Charlotte Hallqvist
Administration & ekonomi
ann-charlotte@tegelstaden.se

Matilda Holmlund
Växel & administration
matilda@tegelstaden.se